2021 nový Bezdrátový GSM Home Zloděj Bezpečnostní Poplašný Systém 433MHz Detektor otevření Dveří snímač IOS Android APP Ovládání Dotykové Klávesnice

523.20 Kč

-35 %

805.04 Kč

Nový produkt

Skladem

Moc USB DC 5V
Bezdrátové detektory podpora 100 ks.
Dálkový Ovladač podpora 10 ks.
Typ Připojení Bezdrátové
Funkce 2 Podpora RFID Karty
Zobrazení No
Hlas Hbitý Jazyk Ruská / Angličtina / Francouzština/ Italština
Kit Konfigurace Dveřní/Okenní Senzor
Bezdrátová frekvence 433mhz
Funkce 1 podpora nízký stav baterie připomenout
Značka NiWoolf
Velikost 14x14x2.1cm
funkce 3 2 způsob detekce dveře otevřené / zavřené
funkce 6 Podpora bezdrátové sirény a uvnitř sirény
Původ KN(Původu)
Vyzbrojování Typ RFID Karty
Funkce 4 podpora Vlastní název zóny
funkce 5 zvíře imunitní detektor.
Heslo Klávesnice Ano
RFID Karty podpora 10 ks.
Certifikace CE
Typ Alarmu Budík
Záruka 2 Roky
Video rozhraní No
barva Bílá
Číslo Zóny 100 bezdrátové zóny
Číslo Modelu GSM10A

APLIKACE RFID GSM Alarm Systém

1. Máte 4 jazyk volby: angličtina / ruština /španělština/francouzština / italština. 2. Baterie může pracovat více než 8 hodin, pokud odpojte napájecí adaptér. 3. Vodotěsná dotyková klávesnice určena.App ovládání zařízení.RFID karty je systém jednodušší na použití.Podpora nízký stav baterie připomenout, SMS.

Proč si vybrat naše Zabezpečovací Systém?

1. Jsme profesionální bezpečnostní společnost v Číně, jsme spolupracovat s velkou továrnu.To je více stabilní a kvalitní produkty.Nechceme prodávat podřadné výrobky.A všechny podpora produktu záruka servis.

2. Vodotěsný dotykový keybpard.To je lepší než tradiční fyzické tlačítko.Tradiční fyzické tlačítko, bude v oxidaci, protože vlhký vzduch, je velmi snadné žádná pracovní po použití 1 rok.

3. RFID karty, bude to dělá váš systém více pohodlně, a to zejména pro děti a staré muže.Můžete odzbrojit / ARM váš systém pomocí RFID karty.Předtím, než odejít z domova, dotek RFID karty, systém se aktivuje.A když se vrátil domů, jen dotknout RFID karty, systém bude odzbrojit.To je více pohodlně, než tradiční dálkové ovládání. (Příliš mnoho jiný systém na trhu nepodporuje tuto funkci, prosím, buďte opatrní)

4. Vestavěný bezdrátový vysílací modul pro bezdrátová siréna.Můžete jej připojit k vaší bezdrátové sirény přímo, není třeba přidávat další bezdrátový modul. (Příliš mnoho jiných systému na trhu se nemůže připojit bezdrátové sirény, a není možné přidat bezdrátová siréna, prosím, buďte opatrní)

5. Podpora zvonek funkce.můžete nastavit bezdrátové tlačítko funkce funkce.Stačí stisknout tlačítko, alarm host bude ding-dong zvuk. (Příliš mnoho jiný systém na trhu nepodporuje tuto funkci, prosím, buďte opatrní)

6. Můžete upravit bezdrátový detektor jméno a dálkový ovladač název (Prostřednictvím SMS nebo APLIKACE).Pokud váš systém nepodporuje, upravte název bezdrátový detektor, prosím, nekupujte to.Protože je to příliš těžké vědět, který detektor spustí alarm, pokud není podpora této funkce. (Příliš mnoho jiný systém na trhu nepodporuje tuto funkci, prosím, buďte opatrní)

7. Velká kapacita baterie, po odpojení napájení adaptérem, systém bude i nadále pracuje více než 8 hodin. (Příliš mnoho jiný systém na trhu prostě funguje 3 hodiny s baterií, prosím, buďte opatrní)

8. Když systém výpadku / obnovení napájení / vybité baterie, systém pošle zprávu, aby vám připomněl.To je velmi důležité funkce.

9. Tento systém připojit USB power adaptérem.To je velmi výhodné.Můžete se připojit k USB adaptéru, můžete také připojit počítač k nabíjení.

Prosím nainstalujte dveřní detektor na dveře, když zloděj otevřít dveře, detektor pracuje, a to bude spouštět alarm host alarm.Alarm host bude ujistěte se telefonní hovor a odeslat zprávu pro vás.Pak můžete zavolat policii a chytit zloděje rychle.

APLIKACE bude řízení je systém jednodušší na ovládání.Podpora android a iphone aplikace.

Přidat další bezdrátové detektory, bude to dělá váš systém silnější, a váš domov bude více bezpečnosti.

Můžete nastavit 5 nastavení alarmu telefonní číslo.

Tam je pojistka, pokud někdo otestovat, aby se systém, systém bude alarm.

Produkty patří

Nastavit infračervený detektor bez baterie uvnitř, můžete si ho koupit ve vašem městě. 1. Infračervený detektor baterie: 1,5 V AA baterie. 2. Varianta D: bezdrátové sirény, nezahrnuje baterie. (Kvůli poště omezení.Malý počet vnitrostátních dálkových ovladačů a dveřní senzor je třeba vyjmout baterii.Děkuji vám za pochopení.)

alarm gsm, alarm kerui, alarm secur, android apk, wofea 433, cerradura seguridad, gsm odposlech alarm systém, niwolf, alarm domácí wifi, alarm gsm systém