USB Type-C, plochý Kabel Plochý EMI stínění FPC Kabel USB 3.0 Typ C Úhel 90 stupňů Konektor směrem dolů 5 cm-3m USB 3.1

97.72 Kč

-4 %

102.75 Kč

Nový produkt

Skladem

Použití robot
Číslo Modelu USBST
Balíček No
Značka ADT-Link
USB Typ USB 3.1 Type-C

ADT-Link USB 3.0 typu A na typ C Plochý Kabel

Značka: ADT-LINK

Název produktu: USB 3.0 plochý Kabel

Model výrobku: UST série

Přenosová rychlost: podpora zvýšení šířky pásma až do 10 gbps (50cm Max.), 5Gbps (200 cm Max.)

Současná kapacita: 3A (Délka do 50cm podporuje 3A, ve 2m podporuje 1.5 A)

Délka kabelu: 3 ~ 300 cm, délka může být přizpůsoben,

Aplikace: GPS navigace, ROCK Pi 4 raspberry Pi mikrokontrolér development board, vestavěný USB zařízení rozšíření spínač použití, vhodné pro střídavý hlavu, řízení motoru, hlava, malá hlava, SLR ruční hlava napájení USB a AV přenos a tak dále

ADT USB series Part-Číslo, Popis:

Délka kabelu Popis:

Délka drátu se odkazuje na části viditelné dráty. Neobsahuje PCB a konektory. Pro délku drátu, viz 5cm černá šipka na obrázku níže.

Výhody produktu:

Materiál výhody: použití německý patentovaný importované drát, použijte vysoce kvalitní pozlacené konektory, vysokofrekvenční podporu HDMI 2.0 stabilní přenos. PCB používá vysoce kvalitní low-odolnost vysoce kvalitní materiály, PCB, zpracování, přesnost, PCB používá vysoce TG plechu, tloušťka mědi je zahuštěný na 1 oz; konektor pozlacené vodivé výkon, můžete snížit černá obrazovka, modrá obrazovka úvodní způsobené zvýšenou oxidační odolnost proti korozi Květina obrazovka problém.

Konstrukční výhody: diferenciální signál, aniž by přes design, ne CAF micro zkratu jev, vysokorychlostní signál, přenos dat bez parazitní kapacitní odpor a parazitní indukčnost útlum signálu rušení problém, napájecí obvod rozšířené elektroinstalace design, PCB deska miniaturizace, design, může snížit mechanismus rušení , žádná karta hardwaru, instalace produktu je jednoduché.

Výroba výhodu: Naše továrna přímý prodej, výrobek, zakázková výroba, sváření na svařování kovů bod při výrobě. A dát na smršťovací trubice pro ochranu, produkt je pevný a spolehlivý, bude tam být žádný problém odpojení a odpojení. Produkt funguje dobře, stabilní a spolehlivé.

Q&A:

Je tam nějaké stínění proti EMI pro Kabely?

Zařízení extender využívá nejnovější materiály pro EMI stínění s pěti sole ploché kabely design. Tato technika umožňuje každý kabel musí být plně pokryta elektromagnetické rušení stínění pomocí vodivého polymeru na ochranu proti příchozí nebo odchozí emise elektromagnetické frekvence, minimalizace rušení a degradace na výkon, a snížit hmotnost zařízení extender.

Může dráty a konektory DPS rozdělit?

Ne, aby se očistil přenos signálu a vyhnout se nehodě drátu pádu, naše dráty a konektory DPS je pájení a ošetřeny teplem smrštitelné trubice rukáv, takže produkt nemůže být oddělena.

Jak kompatibilní jsou dráty?

Podporuje USB 3.0 high-speed, všechny produktu testem 100% před expedicí.

Tloušťka kabelu? Může to být ohnuté?

Tloušťka drátu je 1,05 mm, a to může být ohnuté a sklopit bez ovlivnění použití.

Kolik váhy má výrobek mít?

Hmotnost drátu 5cm je 1.57 g. Hmotnost konektor a na desce je 7.45 g (specifikace a modely jsou četné, pouze pro referenční)

Foto:

kabel extensor usb, vpn, okna 10 pro, fpc xiaomi, ar hra, stick usb, autocad, audio splitter xlr, 220v emi filtr, pcie x16 riser