Filtr čerpadla Mesh Bag Filtr Černá Médií Taška Velká Čerpadla Sáčku ze Síťoviny pro Rybník Biofiltr Akvarijní Filtrace a Venkovní Potápění

69.62 Kč

-29 %

99.40 Kč

Nový produkt

Skladem

Materiál Polyester
Hmotnost 40g
barva černá
Velikost 31*41cm/12*16in

Ok otvory: o vysoké hustotě mesh otvory jsou i a uklizené, který může účinně filtr nečistot a nečistot, brání jim ve vstupu do čerpadla. To zajišťuje normální provoz čerpadla a prodlužuje životnost.Elastické otevření sáčku: Tam je lano v sáčku otvor, který lze nastavit pružnost pytel. Lano může být zpřísněna, když se snaží zavřít ústa sáčku, a může být také vytáhl od sebe, když ne v použití, aby se snadno odstranit ze síťoviny.

Jemné řemeslné: Jemné šití se provádí kolem sáčku ze síťoviny, aby se zabránilo problému závit vrácení během používání. Jemné řemeslné zpracování zaručuje stabilitu a trvanlivost čistého sáčku.

Vysoká kvalita: Složen z polyesteru s vysokou houževnatostí a vysokou elasticitou, to je kyselé a alkalické rezistentní. To může být recyklován, protože to je snadno umýt a suché.

Teplé tipy: Prosím zkontrolujte, zda velikost, než si koupit. Pokud máte jakékoli otázky týkající se našich produktů, můžete nás kontaktovat pro více informací o produktech.

akvárium jeneca, akvárium rybník, akvarijní ryby živé, akvárium externí filtr, Filtrační Média, akvárium jebo, groot akvarijní dekorace, čerpadlo vody, akvárium čerpadlo vody, potápění scuba