Digitální Celkové Rozpuštěné Pevné látky Metr Nebo PH Metr Elektrolyzéru Železné Tyče Kvality Vody Pero Teplota Tester

71.93 Kč

-42 %

126.03 Kč

Nový produkt

Skladem

Číslo Modelu TDS Digitální PH Metr
Typ Displeje Digitální
Původ KN(Původu)
Značka Hilitand
Certifikace NIC

Digitální Celkové Rozpuštěné Pevné látky Metr Nebo PH Metr Elektrolyzéru Železné Tyče Kvality Vody Pero Teplota Tester

Poznámka:výrobce jako na obrázku, vyberte si Prosím před nákupem

Popis:

Tento Celkové Rozpuštěné Pevné látky metr se používá k testování hodnoty vody, elektrické vodivosti vody k určení čistoty vody s oběma zkušební teplota vody a teplota okolí funkce. To může být široce používán v čištění vody průmyslové, pít kvalitní průmysl, domácnost, osobní domácí cestování, v terénu,atd. A tento PH metr je ideální nástroj pro akvarijní, rybářský průmysl, bazény, školy, laboratoře, potravinářství a nápojů, atd, velmi přesné a odolné.

Vlastnosti:

TDS Metr: Digitální displej: právě displej se 4 číslicemi, s přesností na 0.1° teplotní kompenzace. Jasnou funkci: obnovit a odstranit zámek čtení a re-test. Podsvícení funkce; nízká spotřeba podsvícení pro noční a nízké hladiny osvětlení místa testování. Ve stejné době, to může být použit jako pitná voda diskriminace zobrazení. Funkce Auto lock: automaticky zamknout v čtení po dobu 4 sekund po Celkové Rozpuštěné Pevné látky hodnota je stabilizovaný. Auto-off funkce: vypne metr po non-použití během 2 minut pro uložení baterie.

PH Metr:

Digitální displej: LCD displej, je vodotěsný a umožňují snadno číst testovací hodnotu. Auto-off funkce: vypne metr po non-použití v 5 minut pro uložení baterie. ATC funkce: může automaticky změnit zobrazenou hodnotu na hodnotu 25 ° C.

Specifikace:

TDS Metr:

Měření Rozsah: 0-9990ppm

Přesnost: +/-2% F. S

Napájení: 1 x CR2032 baterie DC3V( Není Součástí balení )

Měření Teplotní Rozsah: 0°~90°/32°~212°

Přesnost: +/0.1°

Provozní Teplota: 0°~50°

Provozní Vlhkost: 0°~60°

Rozměry: Přibl. 162 x 30 x 16mm / 6.4 * 1.2 * 0.6"

PH Metr:

Měření Rozsah: 0.00-14.00 pH

Rozlišení: 0.01 pH

Přesnost: +/-0.01 pH

Provozní Teplota: 0°~60°

Napájení: 2 *1.5 V LR44 baterie( Není Součástí balení )

Rozměry: Přibl. 155 x 31 x 18mm / 6.1 * 1.2 * 0.7"

Obsah Balení:

1 x Celkové Rozpuštěné Pevné látky Metr(s návodem)+ 1 x PH Metr(s návodem)

Kvality Vody Tester Sada:

Popis:

Celkem Rozpuštěné Pevné látky metr je levný a pohodlný digitální nástroj okamžitě zkontrolujte, zda vaše celkové kvality vody. Celkové Rozpuštěné Pevné látky se rozumí Celkové množství Rozpuštěných látek, což je sůl, kovové nebo minerální voda. S stiskem tlačítka, Celkové Rozpuštěné Pevné látky tester může říct svůj celkový čistotu vody na úrovni, který bude zobrazen na LCD obrazovce. Elektronické barva testeru je efektivní prodejní nástroj, který vizuálně znázorňuje rozdíl mezi vysokým Celkových Rozpuštěných Pevných látek, vody a nízké Celkové Rozpuštěné Pevné látky voda. Velmi snadné ovládání, rychlé testování, jasné výsledky. Nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak otestovat kvalitu vody. Kupte si nástroj a vidět stav vaší pitné vody.

Vlastnosti: Velmi snadné ovládání, rychlé testování, jasné výsledky. Nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak otestovat kvalitu vody, vidět stav vaší pitné vody. Elektronické barva testeru je účinný nástroj, který vizuálně znázorňuje rozdíl mezi vysokým Celkových Rozpuštěných Pevných látek, vody a nízké Celkové Rozpuštěné Pevné látky voda. Auto-off funkce. Měřič automaticky vypne po 10 minutách bez použití šetřit baterie. Funkce Hold. Celkové Rozpuštěné Pevné látky tester šetří měření pro pohodlné čtení a nahrávání. Velký a snadný-k-číst LCD obrazovky se zobrazí. Velký test sůl, kovové nebo minerální voda. Ideální sada nářadí pro pitnou vodu, filtrace vody a čištění, hydroponii, akvaristiku, bazény a lázně, a další.

Specifikace:

Stav: 100% Zbrusu Nový

Materiál: Plast

Baterie: 2 * 1.5 V LR44 knoflíková ( není součástí balení )

Rozsah Měření: 0-9999

Přesnost Měření: 0.01

Rozlišení: 0.01

Test Pero Velikost: Přibl. 15.6 * 3 * 1.6 cm / 6.1 * 1.2 * 0.6 palec

Obsah Balení: Přibl. 245g

Obsah Balení:

1 * Kvality Vody Tester Sada

Specifikace:

Stav: 100% Zbrusu Nový

Shell Materiál: Plastové

Hlavní Barva: Žlutá, Šedá, Červená Modrá, Bílá, Oranžová jako obrázek (Nepovinné)

Rozsah: 0~9990ppm

Přesnost: +/-2%

Baterie: 2 x 1,5 V LR44 knoflíkové Baterie (není součástí balení)

Velikost: Přibl. 15,5 x 3 x 1,6 cm / 6,1 x 1,1 x 0,6 v

Hmotnost balení: 68 g

Obsah Balení:

1 x Kvality Vody Tester (bez baterie)

Prosím, viz níže standard pro testování vody

0~50 ppm --------- Vysoká Čistota Vody

50~100ppm --------- Čistá Voda

100~300ppm --------- Obecné Čistá Voda

300~600ppm --------- voda bude mít usazenin měřítku

600~1000ppm --------- Špatná Chuť Vody

Nad 1000ppm --------- voda není vhodná pro pití, O zpětnou vazbu

Pokud jste spokojeni s našimi produkty, Pls dejte nám 5 Hvězdiček

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům. My vám poskytne pozitivní zpětnou vazbu po obdržení platby. Pokud jste spokojeni s vaší položky, prosím, obraťte na náš Zákaznický Servis.

ph test, samsung galaxy note20 ultra 5g, pouzdro xiaomi redmi 3 s měkkou, měřič ph půdy, nárazník vivo, 71a, ph, den maker, tester vody, metr ph vody