Fitness Hubnutí Pot Sauna Oblek Cvičení Gym Anti-Rip Sauna Oblek Vodotěsný Spalování Tuků Fitness Tepláky Dropshipping

127.71 Kč

-0 %

128.97 Kč

Nový produkt

Skladem

Materiál Další
Pohlaví MUŽI
Původ KN(Původu)
Fit Hodí věrný velikosti, vezměte si normální velikost
Funkce Rychlé Suché

Body:

1、Vodotěsný a odolný proti Větru: Vyrobeno z vysoce kvalitního PVC, nepromokavé, větru odolné a ochranné.

2、Urychlit Spalování Tuků: Vysoce kvalitní sauna napařování oblečení, urychlit spalování tuku a aby se tělo štíhlejší.

3、Jemné Provedení: Vysoce kvalitní odolný proti větru a nepromokavý materiál, výborné zpracování, vhodné pro všechny počasí a roční období.

4、Snížit Hmotnost: Nosí ji na dlouhou dobu v aerobní cvičení školení se bude potit, účinně urychlit metabolismus, odstranění toxinů v těle, urychlit spalování tuků a zvýšení elasticity kůže, a zároveň snižuje hmotnost.

5、Široké Uplatnění: Podpora sauna, hubnutí, outdoorové sporty, jako je běh, skákání, jízda na kole. 1.Nepromokavé a Větru odolné: Vyrobeno z vysoce kvalitního PVC, nepromokavé, větru odolné a ochranné.

2.Urychlení Spalování Tuků: Vysoce kvalitní sauna napařování oblečení, urychlit spalování tuku a aby se tělo štíhlejší.

3.Jemné Provedení: Vysoce kvalitní odolný proti větru a nepromokavý materiál, výborné zpracování, vhodné pro všechny počasí a roční období.

4.Snížení Hmotnosti: Nosí ji na dlouhou dobu v aerobní cvičení školení se bude potit, účinně urychlit metabolismus, odstranění toxinů v těle, urychlit spalování tuků a zvýšení elasticity kůže, a zároveň snižuje hmotnost.

5.Široká Aplikace: Podpora sauna, hubnutí, outdoorové sporty, jako je běh, skákání, jízda na kole.

Specifikace:

Materiál: PVC

Velikost: jak je znázorněno

Balení Seznam:

1*Sauna Oblek

1*Kalhoty

Naše Brazílie přátelé:Brazílie Post dočasně oznámila, že bude účtovat poplatek ve výši přibližně US$3.50 na objednávku pro všechny mezinárodní zásilky na 27. srpna (místního času). Tento poplatek se hradí kupující po vlastní prohlášení, a bude vrácena, pokud není zaplaceno. Pokud nemůžete přijmout, zaplatit $3.5 Celní Poplatek, Pls nemají místo, aby.

Více informací, prosím, zkontrolujte následující odkaz, díky moc za pochopení!

klasické sportovní oblek mužů, latex oblek kajak, sauna oblek, sauna oblek pot, vana sauna, sliming sauna oblek, posilovna činky závaží cvičení, sauna, sport oblek ženy, sportovní oblek