Domácí 650nm Laser, Rehabilitace Zápěstí Dioda LLLT pro Diabetes, Hypertenze Léčba Diabetické Hodinky zánět vedlejších nosních Dutin Laserové Terapie

616.31 Kč

-31 %

906.32 Kč

Nový produkt

Skladem

Velikost 60x65x22mm
Funkce 12 Rýmy léčba zařízení
Funkce 6 laserové hodinky
Funkce 16 laserové zánět vedlejších nosních dutin
Pracovní Napětí DC 3.7 V
Výstup laseru 6/7/8 sekund
Funkce 5 Diabetická Hodinky Laser
Typ Položky Fyzioterapie Nástroj
Název produktu Laserová Terapie Hodinky
Funkce 4 Diabetická Náramkové Hodinky
Materiál Lékařské PVC
Funkce 15 Low Level Laser Therapy
Funkce 14 léčba zánět vedlejších nosních dutin
Funkce 8 Diabetická Náramkové Hodinky
Použitelné baterie Lithium-Iontová Baterie
Značka Raiuleko
Plug USA/EU/UK/AU
Číslo Modelu H350
funkce 3 Hypertenze Léčba
Funkce 13 laserová terapie
Aplikace Zápěstí
Funkce 7 zánět vedlejších nosních dutin laserové
Funkce 11 Diabetické Terapie nástroj
Využití Času 10-60 Minut(Nastavení)
Funkce 9 Laser Fyzioterapie Náramkové Hodinky
Zobrazení LCD displej
Síla 6. Třídy (Úprava)
Původ Čína Pevniny
Funkce 3 Diabetická Hodinky
Funkce 1 Diabetické Terapie
funkce 5 Cholesterol Léčba
Funkce 10 Zánět Vedlejších Nosních Dutin Náramkové Hodinky
Funkce 2 diabetes laser

Funkce mechanismu Přijímání 650NM laserová neinvazivní ozařování na poškozené nosní tkáně.Chcete-li aktivovat a opravy slizniční buňky,urychlit místní krevní oběh a pomáhají absorbovat zánětlivý výpotek a edém, Zásadně zlepšit sám, imunity a detoxikace a metabolismus, k léčbě druhy rýmy onemocnění. [Označení] Polovodičové laserové ošetření nástroje se vztahuje k zacházení se vztahuje na léčbu hyperviscosemia, hyperlipidémie, kardiovaskulární a cerebrovaskulární ischemické onemocnění a rýma. Alergická rýma, chronická rýma, nasosinusitis, atrofická rýma, zánět středního ucha, hučení v uších, chronické zánět hltanu. Pobočník léčbu ke snížení krevní viskozity, snížení krevního tuku a kardiovaskulární onemocnění. Kontraindikace: tyto podmínky je přísně zakázáno, těhotné,rakovina,krvácení onemocnění. Člověk, který trpí akutní infarkt myokardu, stoke nebo onemocnění s hemoragickou sklonem, je zakázáno používat tento nástroj. Udržujte laser daleko od žáka oblasti, kdy laser vyzařuje.

Zápěstí ozáření: 1.Naše zařízení přijmout 650nm laser ozařovat acupoint. 2.To se nám pronikají do cévní stěny. 3.Můžeme absorbovat laserové energie k výrobě lipopotein lypase,lypase bude rozkládat tukové odpadky v krvi tak, že zlepšují mikrocirkulaci. 4.Zlepšení červených krvinek nést kyslík kapacity tak, aby čištění krve nebo hyperviskozitě.zlepšení ostrůvek funkce, aby sekreci inzulínu na normální úroveň. 5.To může snížit hyperlipidémie, hyperglykémie, hypertention. diabetes. Ozařování nosní dutiny: 1. Naše nosní dutiny mají velké množství kapilární. 2.To je více snadno stimulovat nosní nerv.zlepšení lebky krevní oběh a celý microciculation. 3.doprava více kyslíku a výživy do našeho mozku. 4.Konečně se zabránilo mozkové trombózy, mrtvice, náhlá smrt, kardiovaskulárních a cerebrovaskulárních. Jak fungují polovodičový laserový terapeutický nástroj? 1. Za prvé, nosit jen na levé straně(uvnitř). Zařízení je zadní část odpovídá první řádek vašeho zápěstí . 2. Pak, držet nosní dutiny hlavy, do nosu po dobu 2-3 cm a svorka nosní přepážky. 3. Dlouhý stisk on/off tlačítka zapněte napájení. stisknutím klávesy T si vybrat .a poté Znovu stiskněte on/off klíč k zahájení léčby ( poznámka: dlouhým stiskem tlačítka on/off vypne přístroj). můžete vidět laser vychází z fototerapie přístroje sondy v průběhu léčby. 4.Důležitá je také možné zvolit režim.To má dva režimy.režim--Hostitele stroj a příslušenství všechny práce. Režim B - Pouze příslušenství mohou pracovat.můžete si vybrat, jak se vám potřebné. 5. Po ošetření je hotové, stiskněte dlouze tlačítko on/off k vypnutí přístroje. Skladujte na bezpečném místě po čištění ( jemně otřete tkáně) terapie hlavu. 6. Pokud si zvolíte další příslušenství. Vložte je do léčby zásuvky.( toto příslušenství nelze použít ve stejnou dobu.)Stiskněte on/off klíč k zahájení léčby. Produkt Zásadě Přijímá low-intensity laser s vlnovou délkou 650 nm , a to prostřednictvím neinvazivní ozařování krevních cév lidského těla (radiální tepny, Neiguan acupoint,Daling acupoint,ulnární tepny a nosní dutiny).Ke zlepšení hemodynamiky, krevních tuků a krevního cukru, metabolismus prostřednictvím fotochemické účinky,čímž se zlepšuje přenos kyslíku kapacitu a deformovatelnosti červených krvinek, snížení krevní viskozity, snížení krevního tuku,snížení krevního tlaku a zlepšení hladiny cukru v krvi, a nakonec dosažení účelu léčení hypertenze, hyperlipidémie a kardiovaskulární a cerebrovaskulární onemocnění.

Klinické Zkoušky

Po 30 minut léčba :

Pod mikroskopem můžeme pozorovat červené krvinky aktivní, zdá se, jeden, a zpět k normálu.

Po 1 měsíc 3 měsíce léčby :

Bolest hlavy, závratě, tlak na hrudi, dušnost, bušení srdce, ospalost, nespavost, necitlivost, ztráta paměti a další symptomy změnit nebo disppear.

Po 3 měsících léčby :

Uživatelské testy, změny v průtoku krve, krevní testy, viskozitu krve, hladinu cholesterolu, triglyceridů, lipoproteinů s nízkou hustotou, nebo jiné ukazatele klesnout zpět k normálu.

Po 6 měsících a dlouhodobé léčbě :

Účinně zlepšit a léčit některé diabetické, speciálně type2 diabetické poškozený. Účinně rovnováhu jejich funkce slinivky břišní. Dlouhodobé používání odmítne cardiovacular a cerebrovaskulární dieases, jako jsou mozkové trombózy, mrtvice a náhlé smrti atd.

Před zahájením Léčby: znečištěná krev ve velkém množství toxických a hamful látek, ateromatózních plátů jsou zřejmé v krevní cévě.

Po Ošetření: čištění krve, jako je obnovena jeden po laserové terapii. Atheromatous plakety všechny zmizely. 164

165 276

314

330

cnc hodinky, oko pack, ary hodinky, ika dioda, laserová léčba bolesti, lékařské istrument, laserové ošetření, terapie hodinky, diabetická den, laserové ukazovátko napájení