HUANANZHI X99 LGA2011-3 Duální M. 2 Slot základní Desky s CPU Xeon E5 2678 V3 RAM 64G(4*16G) 1866 REG ECC Všech Testovaných Koupit Počítač

8 209.95 Kč

-50 %

16 754.99 Kč

Nový produkt

Skladem

Chipset Intel X99
Pevný Disk Rozhraní 10*SATA3.0; 1*M. 2 NVMe
Typ Paměti DDR3
RAM 4*16G 1866 REG ECC paměti serveru
M. 2 slot PCI-E NVMe SSD podporované pouze
Číslo Modelu x99
Porty PCI-Express X1
Paměťové Banky 4 DDR3 DIMM
Socket Typ LGA 2011-3
Typ PROCESORU INTEL
S CPU Ano
Značka huananzhi
Chipset Výrobce INTEL
Položka Stav Nové
Grafická Karta Typ Non-Integrované
WUSON store HUANAN ZHI oficiální obchod
Aplikace Desktop
Základní deska rozměr 283*215 mm
Maximální Kapacita Ram 64 GB
Původ KN(Původu)
Mobo Záruka 2 Roky
Form Factor ATX
CPU Intel Xeon E5 2678 V3 SR20Z
Balíček Ano
Testovány Před Expedicí ANO s AIDA64 ve WIN7

Výrobce (HUANAN společnosti) prohlášení

>> Vzhledem k odlišné výrobní šarže, naše základní desky mohou mít pravděpodobně mírně odlišné konstrukce, jako jsou různé barvy paměťových slotů, různé polohy a barvy SATA porty, různé verze základní desky atd,..... Oni dont mít žádné funkce rozdíl. Pls, v druh zvítězit, HUANAN společnost nebude provádět žádné další oznámení.

WUSON store prohlášení

1: Co je v balíčku?

X99 LGA2011-3 základní deska s Duální M. 2 Slot +Intel Xeon E5 2678V3+4*16G 1866 REG ECC+SATA kabel+kovový zadní štít+disk ovladače+uživatelská příručka

>>Pokud chcete nahradit výrobky v tomto combo jako CPU/RAM, nebo přidat některé další produkty do tohoto combo jako chladič CPU/grafickou kartu/SSD atd., pls kontaktujte WUSON obchod. Tak dlouho, jak říkáte, budeme mít jistotu, aby odpověď: můžeme 100%, aby to pro vás, jako jsme nejlepší Acks.cz obchod s počítači, který se profesionálně věnuje uživatelům poskytovat jeden stop řešení, služby počítačové KUTILY.

2: Proč je to lepší pro kupující střílet rozbalení video, když se dostanou své balíčky?

>> Někteří kupující řekl, že je výrobek chybí, když otevřeli své balíčky, pak nám ukázal nějaké fotky, nicméně, obrázky nemohou nic dokázat, jak každý ví, nejlepší důkaz je rozbalení video, tak pls udělat, které mohou pomoci hodně, pokud jste náhodou být ve stejné situaci výše, WUSON obchod nepřijímá fotky jako důkaz!!!!! Děkuji za pochopení.

>> K dispozici jsou 2 anti-theft těsnění vložit na otevření každé straně základní desky kartonové krabici, jak je uvedeno níže, pls pečlivě zkontrolujte je, když se dostanete balíček.

3: Všechny výrobky jsou testovány před odesláním?

Ano, WUSON obchod má 3 technické týmy pro testování každý pracovní dny, takže můžeme 1000000% zaručit, že všechny naše výrobky jsou pracovní dobré předtím, než je poslán ven z našeho skladu.

4: Jak jsou výrobky baleny, budou intactly doručena?

Fristly, WUSON obchod místech CPU na základní desky socket, zábaly paměti bary s bublinkami a umístí je na desce původní krabici; za Druhé, WUSON obchod zábaly základní deska s moc bublin a míst v originální krabici; za Třetí, WUSON obchod zábaly základní deska originální box s bubliny, pak se to dá v kartonové krabici. Takže můžeme s jistotou říci, že normálně všechny naše výrobky mohou být intactly doručena.

5: Bude všechny balíčky budou určitě doručeny ve lhůtě stanovené Acks.cz?

Jistě není. Nejvíce nehmotná věc, kterou je doprava, většina pozemků mohou být dodány v požadovaný čas, ale nikdo nemůže zaručit, že všechny pozemky mohou být dodány v době, někdy trochu zpoždění s uvedenými důvody, jako je špatné počasí/dovolená/post office štáby strike/celní odbavení zpoždění atd. Někdy není žádný důvod. Pls viz "dodací lhůty oznámení" níže. Takže pls o tom přemýšlet, než uděláte objednávku, tak dlouho, jak si udělat pořádek, to znamená, že jste pochopili vše, co výše.

6: kupující musí poslat produkty zpět, pokud oni dont práce nebo přestat pracovat?

WUSON obchod se poskytovat 100% originální záruční servis, a jsme všichni moc určit, zda kupující je třeba poslat zboží zpět k nám, nebo ne. Ale to neznamená, že naše výrobky jsou nespolehlivé, ve skutečnosti, jak jsme stát v prohlášení 3 výše, jsme přísně testovat VŠECHNY naše výrobky před expedicí, bez jakékoliv pochybnosti , tak normálně velká většina kupujících jsou spokojeni s našimi výrobky a někteří z nich se stali našimi pravidelnými zákazníky. Kromě toho , podle toho, co jsme zažili předtím , mnoho našich produktů fungovalo po poslali zpět kupující, ale to nebude fungovat, když kupující testovali je, že je pertty divné, navíc , někteří kupci poslal naše výrobky zpět bez jakékoli další ochrany, oni jen dát naše základní desky v originální krabici, pak dal box v e-mailu sáčku bez ochranné bublině (mnoho kupujících, že jsme zabalit naše základní desku a box s mnohem bublina a dát naše základní deska originální krabici v externí krabici ), ale zboží stále fungovalo v pořádku po dlouhé cestě , myslím, že jsme dont potřebovat příliš mnoho vysvětlovat .

>> Je-li naše produkty dont práce. minutě, kdy kupující si je, nebo oni přestat pracovat do půl roku od okamžiku, kdy kupující učinit objednávku, odpověď je 100% ANO . Zejména v době, kdy kupující prostě si je a začít testovat .

WUSON obchod má všechny právo požádat kupující vrátit produkty pro výměnu nebo vrácení peněz.

>> Je-li naše výrobky, přestat pracovat po to bylo v použití pro více než půl roku, odpověď je nejistá . WUSON obchod by hodnotit produkty, stav, první podle důkazů kupující poskytovat, pak rozhodnutí, zda potřebujeme kupující zaslat zpět nebo nám přímo poslat další.

Vážení zákazníci, pokud uděláte objednávku v WUSON obchodě, to znamená, že 100% souhlasí s tím, na tato prohlášení výše.

Často kladené dotazy (aktualizováno průběžně)

1: Jaký je základní deska verzi?

Deska verze není vždy stejný jako výrobce bude aktualizovat každý nyní a pak, takže deska verze se liší čas od času v důsledku různých výrobních šarží.

základní deska x99, ecc reg, asus x99, jingsha x99, procesor xeon, xeon e5 2658 v3 combo, tf x99, 2011 v3, 2678 v3, huananzhi x79