4ks INT Iridium Motorová Zapalovací svíčka EIX-CR9 PRO KTM SUZUKI CXR ALFER VRE CR9EK CR9EIX CR9E CR9EIA-9 CR9EB CR9E PMR9B U27ESR-N IU27

313.50 Kč

-20 %

391.93 Kč

Nový produkt

Skladem

Dosáhnout 19mm (3/4")
Materiál IRIDIUM
Stoupání Závitu 1.0 MM
Typ IRIDIUM
Výrobce Číslo Dílu EIX-CR9
Výhřevnost vysoká
Průměr 10 mm
rezistor Ano
Země/Region Výroby Automobilů Čína
Elektroda Materiál Iraurita
Další Číslo Dílu EIX-CR9
Typ Sedadla Těsnění
Montážní Základna Byt
hex velikost 5/8" (16mm)
Výměnu Číslo Dílu CR9EIX
Referenční Kódy EIX-CR9
teplotní rozsah 9
mezera 031" (0,8 mm)

Zapalovací Svíčka Parametry

Libeň Auto Díly Industrial Co., LTD je předním zapalovací svíčka výzkum, vývoj a výrobní společnost se sídlem v Číně. Jsme jedním z mála odborných zapalovací svíčky výrobci, které dodávala svět s pokročilou a spolehlivé zapalovací svíčky pro více než 20 let. Na základě zavádění nových technologií, a let zkušeností obsluhy zákazníků, Libeň zavázala k inovacím ve zapalovací svíčka průmysl, aby splňovaly potřeby našich zákazníků.

Libeň se nachází v JiangCheng Průmyslové Oblasti Jiangmen City, Guangdong Čína. S celkovou investici ve výši 20 milionů, a o rozloze více než 20.000 metrů čtverečních, továrna má moderní dílny a moderní systém řízení, s silné technické zázemí. Neustále pracujeme na zvýšení produkce při zachování vysoké úrovně kvality.

S vysoce automatizovaných výrobních zařízení, nejsme tak závislí na práci, jak jsme na talent. Naše společnost zaměstnává více než 100 lidí, s významné inženýrské, marketingové a technické nadání. Naši zaměstnanci jsou nadšení, upřímnost a oddanost ke spokojenosti zákazníka, je pevný základ naší společnosti.

Libeň učinila pozoruhodný pokrok a úspěchy. Udělali jsme si místo jako silnou a důvěryhodnou značku, a získal chválu po celém světě za náš závazek ke kvalitě a spolehlivosti. Náš úspěch je poháněn naši lidé a jejich odhodlání pracovat zodpovědně, provedení s vynikající kvalitou, a zachytit nové příležitosti, v naší pokračující úsilí povýšit Libeň jako lídr v oblasti zapalovací svíčky průmyslu.

VIZE:

▶ , Aby se Stal Profesionálním Zapalovací Svíčky Výrobce s Potenciálem a Udržitelný Rozvoj, Průmyslu a Vynikající Vliv v Regionu.

▶ Na Výrobu Světové Třídy Spark Plug jako přední Dodavatel v tomto Odvětví.

▶ Naše Zákazníky Důvěru Libeň jako Víc Než Jen Název Společnosti. To je známý jako Značku, která Neustále Přináší Spolehlivé Výrobky.

MISE:

▶ #1 Prioritou je Kvalita a Poctivost je Nejlepší Politika.

▶ Inovovat Lepší Produkty Přinést Uklidňující využití Zkušeností pro Zákazníky.

▶ Umožňuje Zaměstnancům Sdílet Výsledky Rozvoje Podnikání, Vytváření Hodnoty a Rostou s Zákazníky Společně.

Certifikát

ISO/TS 16949:2009

Návrh a výrobu zapalovacích svíček pro automobilový a motocyklový průmysl

SGS Audit Dodavatele Alibaba Auditované Dodavatele

Jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás kdykoliv, děkuji moc!!!!

auto fresnelovy čočky, bmw r1200rt, elantra iridium zapalovací svíčka, suzuki skywav, chevrolet spark příslušenství fara, spark plug, suzuki vitara, zapalovací svíčka, chevrolet spark, ktm exc