Jedinečné Dřevěné Puzzle Papoušek Tajemný Puzzle Dárek Pro Dospělé, Děti, Vzdělávací Puzzle Dárek Interaktivní Hry, Hračky

167.34 Kč

-23 %

220.18 Kč

Nový produkt

Skladem

Materiál Dřevo
Číslo Modelu Dřevěné Puzzle Jedinečný Tvar Kousky Skládačky pro Děti, Dospělé
Původ KN(Původu)
Věkové Rozmezí > 6 let
Puzzle Styl 3D PUZZLE
Styl Zvíře
Pohlaví Unisex

Body:

1、Dřevěné Skládačky Puzzle Hry: puzzle hra může podporovat koordinaci očí a rukou, zlepšení koncentrace, trpělivost, logické myšlení a schopnost řešit problémy.

2、přírodní Tématikou Puzzle Set: Užijte si volný čas s tímto puzzle!Naše dřevěné puzzle se skládá z částí ve tvaru lučních rostlin a živočichů.

3、Působivé Kvality: puzzle je vyrobena bez formaldehydu lípa, vybavený vysoce kvalitní archivní papír a barvené ochranné vrstvy.Je odolný a může být použit pro účely zobrazení.

4、Ideální Dárek: Hledáte přemýšlivý narozeninový nebo vánoční dárek?Tyto jedinečné dřevěné puzzle jsou ideální volbou!Dát svým blízkým hodiny zábavy.Toto puzzle je skvělé pro rodiny a přátele.

5、Odolnost proti Korozi: puzzle je hladký, vysoce kvalitní, trvanlivé a odolné proti korozi, a to funkce ochranná vrstva.

Vlastnosti: 1. Příroda-themed puzzle hra: Užijte si relaxační čas s této tajemné zvíře puzzle!Existuje více velikostí, naše dřevěné puzzle puzzle je vyrobené z malých kousků ve tvaru lučních zvířat a ptáků.

2. Prémiový Materiál: Formaldehyd-free lípa materiálu, hladký, vysoce kvalitní, trvanlivé a odolné proti korozi a vyznačuje ochrannou vrstvu.Odolné, mohou být zavěšeny na zeď.

3. Vzdělávací Puzzle Hra: Může podporovat koordinaci oko-ruka, zlepšit koncentraci, trpělivost, logické myšlení a řešení problémů dovednosti.Budete lámat hlavu s mozkem, hádanky, skládačky, puzzle, hry po celý den.

4. Bavte se: Hledá přemýšlivý narozeninový nebo vánoční dárek?Tyto jedinečné dřevěné puzzle jsou ideální volbou!Dejte své milované hodin zábavy.

5. Rodina Puzzle Hry: puzzle zklidnění mysli a vyvolat meditační stav.Ideální pro dospělé a děti.Dobrá volba pro narozeniny a Vánoční dárky.

Specifikace:

Barva: barva

Materiál: Tiliaceae

Velikost(cca):

Velikost L -420mm x 297mm(16.53x11.69in-A3-size list)-průměrná složitost, věk 14+, sestavy dobu 4-6 hodin.

Velikost M -210mm x 297mm(8.26x11.69 v-A4-size list)-průměrná složitost, věk 10+, sestavy dobu 2-4 hodin.

Velikost S -210 mm x 148 (8.26x5.82 v-A5-size list)-průměrná složitost, věk 7+, sestavy dobu 1-2 hodin.

Balení Seznam:

Puzzle*1 Box

las puzzle, 3d kovové skládačky, flamingo puzzle, příslušenství pták, puzzl, šátky malé hračky, sova dřevo, puzzle pro dospělé dřevěné, papoušek puzzle, bílý plyšový papoušek