Logitech K380 bezdrátová Bluetooth klávesnice a myši set klávesnice mute klávesnice a myši sada K380, černá + Pebble, černý

459.03 Kč

-19 %

573.74 Kč

Nový produkt

Skladem

Balíček No
Typ Rozhraní USB
Napájení Typ Baterie
Typ 2.4 Ghz Bezdrátové
Provozní Režim Opto-elektronické
Značka logitech
Čas na trh 2018
DPI 1000
Počet Tlačítek 3
Číslo Modelu PEBBLE
Ruku Orientace Obě Ruce
Počet Válců 1

TECHNICKÉ SPECIFIKACE Typ Připojení: Bluetooth Classic (3.0) Bezdrátový dosah: 10 m 1 1Wireless dosah se může lišit v závislosti na prostředí a výpočetní podmínky Softwarová Podpora: Logitech Options pro systém Windows (Windows 7, Windows 8, Windows 10 nebo novější) Logitech Options pro Mac (OS X 10.8 nebo novější) Logitech Flow Životnost baterie: 24 měsíců Kontrolky (LED): Baterie LED, 3 Bluetooth kanál Led diody Speciální Klávesy: Klávesy (Domů, Zpět, App-přepínač, Kontextová Nabídka), Easy-Switch™ Připojit / Napájení: Zapnuto/Vypnuto Připomenutí: Vzhledem k celní důvodů, budeme odstranit baterie pro zásilky, zvažte prosím pečlivě před uvedením pořadí

ROZMĚRY Výška: 4.9 v (124 mm) Šířka: 10.9 v (279 mm) Hloubka: 0.6 in (16 mm), včetně nohou Hmotnost: 14.92 oz (423 g) včetně batterie

Vezměte tento kompaktní, lehký, Bluetooth klávesnice kdekoli v domácnosti.Zadejte, kde chcete, na jakémkoli kompatibilním počítači, telefonu nebo tabletu.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Technologie snímače: Vysoce Přesné Optické Sledování rozlišení Senzoru: 1000 dpi Počet tlačítek: 3 Rolovací kolečko: Ano - Mechanická Scroll Tlačítek: Prostřední Tlačítko Sjednocující připraven myš: Ano Sjednocující ready přijímač: Ne výdrž Baterie: 18 měsíců typ Baterie: 1 AA pre-nainstalovány baterie Bezdrátová provozní vzdálenost: 10 m 4 Bezdrátová technologie: Logitech Přijímač nebo Bluetooth Low Energy Technologie

POŽADAVKY NA SYSTÉM

Windows | Mac | Chrome OS | Linux | Funguje s Povrchovou Požadované Přijímač: k Dispozici USB port, Windows 10 nebo novější, Windows 8, Windows 7, macOS 10.10 nebo novější Chrome OS, Linux Kernel 2.6+ Bluetooth povinné: Bluetooth Low Energy technologie, Windows 10 nebo novější, Windows 8, macOS 10.10 nebo novější Chrome OS, Android? 5.0 nebo novější

OBSAH BALENÍ

Bezdrátová Myš Nano Přijímač 1 AA baterie (předinstalovaná) Uživatelská dokumentace

MODERNÍ, ŠTÍHLÁ A KRÁSNÁ

Logitech Pebble moderní design se hodí své kurátor životní styl, akcenty váš stůl nastavení, a je dost tenký na to, aby hodit do tašky a přinést do kavárny.

KLEPNĚTE NA TLAČÍTKO A VYHLEDEJTE V TICHU

Práce v kavárně, knihovně, nebo dokonce přeplněném vlaku, aniž byste rušili kohokoli kolem vás.Dostanete stejnou klikněte na pocit, že jste rádi, ale o 90% méně hluku.Dokonce i široké gumové rolovací kolečko klouže v tichu.

PŘIPOJIT JAK SE VÁM LÍBÍ

Spojte se jednoduše s Bluetooth, nebo malý USB 2,4 GHz přijímač -uloženy v magnetickém krytu myši - a nikdy se starat o nepříjemné drop-off, nebo mas až 32.8 ft (10 m) rozsahu.

ORGANICKÝ TVAR, PŘÍRODNÍ FIT

Logitech Pebble byl navržen tak, aby být extra štíhlá, zatímco stále kování přirozeně do dlaně vaší ruky.Měkké zaoblené strany jsou tak pohodlné, budete nikdy nebudete chtít nechat to jít.

PRÁCI TAM, KDE VÁS ŽIVOT ZAVEDE

Logitech Pebble stopy rychle a přesně, zda ji použijete na stůl ve vaší oblíbené kavárně nebo přímo na postel kryty.

JÍT DELŠÍ MEZI BATERIEMI

18-ti měsíční životnost baterie znamená, že nemusíte mít strach o ztrátu moci.Logitech Pebble automaticky přejde do baterie-úspory režimu spánku, když jste pauzu.

JAK NASTAVIT

Krok 1

Stačí vytáhnout nálepka kartu a logitech Pebble se automaticky zapne.Jak je připraven na spojení,satus blikne zelená a modrá.

Krok 2

Snadno připojit přes Bluetooth po zapnutí počítače Bluetooth connecton a hledáte pro své logitech Pebble Vyberte a ta-da-jste v páru.

Krok 3

Alternativně,připojte pomocí USB přijímače připojením přijímače našel uvnitř myši do počítače.Snadné peasy.

Krok 4

Po spárování můžete snadno přepínat mezi Bluetooth a USB připojení,Stačí projít tlačítko na zpomalení myši na 1 sekundu: Modré světlo je pomocí Bluetooth připojení a Zelené světlo je pro USB přijímač.

Krok 5

Spárovat další zařízení přes Bluetooth stisknutím tlačítka po dobu 3 sekund.Když modré světlo začne blikat jste v režimu párování.

myš, mause sem fio, klávesnice mech, klávesnice bezdrátová, bluetooth dostávají, iq herní myš, lagitech g pro, logitech, logitech myš, teclados mecanicos