2 V 1 Bezdrátový Elektronický Plot pro psy Systém Psa Výcvikový Obojek Pípnutí Šok Vibrace Školení a Plot Funkce, Pro 2 Psy

1 355.08 Kč

-24 %

1 806.77 Kč

Nový produkt

Skladem

Typ Položky Školení Obojky
Značka Petguider
Je Inteligentní Zařízení No
Číslo Modelu X883-2
Původ KN(Původu)
Typ Psi
Materiál Plastové

Popis produktu:

Inteligentní 2-v-l elektronické bezdrátové plot výcvik psa je nový produkt v pet elektronických produktů trhu. Má nový vzhled a pohodlné ruční pocit. Stojí za zmínku, že integruje psa zařízení a bezdrátový elektronický plot v jedné operaci, a operace je jednoduchá. Pohodlné, a to nejen může lépe chránit vašeho domácího mazlíčka bezpečnost, ale také umožňují domácí zvířata získat lepší trénink v omezeném rozsahu.

Hlavní Rysy:

1. 2 v 1 funkce ; LED displej, bezdrátové pet plot a dálkové ovládání zvukové vibrace šok trenér.

2. LED zobrazuje 5 různých kontrolu poloměru vzdálenosti ; 30 files = 30 m, 60 files = 60 metrů, 90 souborů - 90 metrů, 150 files =150 m, 300 files = 300 metrů

3. V bezdrátové plot režimu:

a. Vysílač a přijímač není nutné používat kód, a signál mohou být zpravidla provozovány po zapnutí;

b. Jeden vysílač podporuje multi-límec přijímač

4. Dálkový výcvik psů režimu:

a. Pro kód využití, můžete ovládat tři psi ve stejné době, 001 pro první pes, 002 pro druhého psa, a 003 pro třetí pes.

b. Tři funkce: zvukové upozornění, vibrace varování, statické varování;

c - Každou funkci lze nastavit v rozmezí 1-6 soubory

5 - Reflexní s fluorescenční TPU pro zlepšení noci bezpečnosti;

6. Vysílač a přijímač jsou dobíjecí , a přijímač je vodotěsný ;

venkovní elektronické bezdrátové plot a výcvik psa funkce režim konverze operace

Napájení na výchozí plot režimu LED displej 30, stiskněte MODE tlačítko pro přepínání tam a zpět

1. Když LED digitální displej je "30", to je venkovní elektronické bezdrátové plot režimu. Stiskněte MODEQ funkce tlačítko vpravo pro přepnutí na výcvik psa režimu. Ve výcviku psa režimu, LED digitální displej "O0111 0r "002" může být také "003".

2. Ve venkovním elektronické bezdrátové plot režimu, "30" se rozumí poloměr "30" m, "60" se rozumí poloměr 60 metrů, 5 různých vzdálenostech může být upravena, 30 metrů, 60 metrů, 90 metrů, 150 metrů a 300 metrů.

3. Ve výcviku psa režimu, tři psi mohou být ovládány současně. LED digitální displej "001" uvádí, že první pes je odpovídající, "002" označuje druhý pes, "003" znamená třetí pes, a displej Tam jsou tři funkce na pravé straně, konkrétně funkce zvuku, vibrací, energie, funkce a úrazu elektrickým proudem funkce. Každá funkce má l-6 intenzita nastavitelná. Nízké číslo ukazuje slabé, čím vyšší číslo, tím silnější intenzitu, a režimy jsou upraveny tak, s "+" a "-"

Jak používat venkovní elektronické bezdrátové funkce plot:

Stisknutím tlačítka napájení zapněte jej, a výchozí plot režimu LED displej 30.

1. Venkovní elektronické bezdrátové plot je soustředěn na vysílači s maximální dálkové okruhu 300 metrů

2. Upravte vzdálenost pomocí "+" a "-", na displeji "30" na okruhu "30" m, na displeji "60'1 o poloměru 60 m, 5 různých vzdálenostech může být upravena, 30 metrů, 60 metrů, 90 metrů, 150 metrů a 300 metrů

3. Když pes překročí nastavený rozsah pohybu, přijímače, který se nosí automaticky spustí funkci školení a hlasových pokynů pro asi 5 sekund, pak je statické připomenutí připomenout pes vrátit do bezpečné oblasti. pokud pes i nadále pohybovat vpřed, zvuk a úrazu elektrickým proudem práce na stejný čas, frekvence se postupně posílena (přidat), a poté, co pes cítí, varování, zvuk, bude to i nadále pohybovat vpřed.

Tip : Pokud pes nebude poslouchat vibrace nebo upozornění na rychlost jízdy je příliš rychle za bezdrátové plot rozsah, můžete se přepnout psa výcvik psa režimu vycvičit psa, a pes se vrátí k bezdrátové plot rozsah přejít na elektronické bezdrátové plot režimu.

4. Jeden vysílač může podporovat více přijímačů pracují současně.

5. Vysílač je plně nabitý a může pracovat nepřetržitě po dobu asi 20 hodin.

6. Vysílač nabíjení: DC 5V napájení lithiová baterie 2500 mAh, je doporučeno použít originální nabíječku.

Jak používat psí výcvik funkce:

1. Dálkové ovládání vzdálenost psa trenér může být až t0 250 metrů.

2 - Tři psi mohou být ovládány současně. LED digitální displej "001" uvádí, že první pes, "002" ukazuje na druhého psa, a "003" znamená třetí pes.

3. Nezávislé "zvuk", "vibrace", a "elektrostatické připomenutí" tři funkční tlačítko výběr. Každá funkce má l-6 úrovní intenzity nastavitelná. Nízké číslo ukazuje slabé, čím vyšší číslo, tím silnější intenzitu, a režimy jsou upraveny tak, s "+" a "-"

4. když "Zvuku", je zvolena funkce, stiskněte odpovídající funkční tlačítko, a velikost 1-6 soubory mohou být upraveny. Pokud potřebujete kontinuální hlas řádku funkce tréninku, stiskněte a podržte tlačítko, dokud se nepotřebujete školení.

5. Když "vibrace" je vybrána funkce, odpovídající funkční tlačítko může být stisknuto, a velikost 1-6 soubory mohou být upraveny. Pokud alarm školení je vyžadována funkce, stiskněte a podržte tlačítko, dokud se nepotřebujete školení.

6. Při "Statické" je vybrána funkce, stiskněte odpovídající funkční tlačítko, a velikost 1-6 soubory mohou být upraveny. Pokud potřebujete kontinuální alarm, funkce tréninku, stiskněte a podržte tlačítko, dokud se nepotřebujete školení, aby se uvolnil ruku, a stiskněte tlačítko po dobu 10 sekund. Elektrický šok bude poté zastaven, aby se zabránilo zranění domácího mazlíčka.

funkční postele, draci psy, pes elektrické plotové systémy, kde šoku obojky psů, vazby domácí zvířata, muži šok límec, obojek elektronický, zemře plot, barbi tričko, cívky elektrický plot